Mirosław Senejko
MIRSEN, mgr Mirosław Senejko

Menu

Krótko o MIRSEN

Działalność nasza powstała w październiku 2010 roku pod nazwą MIRSEN, mgr Mirosław Senejko. W jej zakres wchodzi prowadzenie kursów z języka hiszpańskiego, publikacja pozycji dydaktycznych oraz beletrystycznych, tłumaczenia pisemne i ustne oraz korekta i redakcja tekstów w języku polskim i hiszpańskim. 

Mogą Państwo kontaktować się z nami każdego dnia pod numerem telefonu: 
502 330 228 lub wysyłać korespondencję mailową na adres: senekapl@poczta.fm. 

   Tworzenie stron internetowych 


Cena za zbudowanie standartowej strony z 5 podstronami to tylko:

200 zł
.
    Oferujemy Państwu najtańszą na ryku usługę tworzenia stron internetowych na platformie MANIFO, z której sami z zadowoleniem korzystamy. 

    Nasza propozycja obejmuje następujące usługi:

1.
Założenie Państwa konta na platformie www.manifo.com oraz sprawdzenie dostępności wybranej przez Klienta domeny internetowej. 

2.
Po wybraniu domeny, uzgodnienie wszystkich istotnych szczegółów dotyczących wyglądu strony: kolorystyki, grafik, czcionek, układu, etc. 

3.
Zbudowanie w ustalonym przez obie strony terminie (ok. tygodnia) całej strony przy ciągłej konsultacji z Klientem oraz jego wglądzie na etapie budowy. 

4.
Umieszczenie w przygotowanych szablonach nadesłanych przez Klienta tekstów. Możemy również przeprowadzić gruntowną korektę lub redakcję treści za niewielką dodatkową opłatą – mamy bardzo atrakcyjne ceny KOREKTY.

5.
Po zbudowaniu strony - przekazanie klientowi wszystkich niezbędnych haseł do konta na platformie www.manifo.com.

6.
Na życzenie Klienta możemy zaopiekować się Państwa stroną, przejmując nad nią wszelką administrację, która polega m.in. na stałym wprowadzaniu zmian na stronie, umieszczaniu nowych tekstów, etc. Taka usługa obarczona jest dodatkową miesięczną opłatą w wysokości 30,00 zł BRUTTO płatnych za każdy miesiąc z góry. 

    Prawdopodobnie nigdzie nie znajdą Państwo podobnej usługi w tak niskiej cenie.

    Współpracujemy również z grafikiem oraz informatykiem.

   Stawiamy na elegancję i czytelność strony. Najchętniej wykonamy projekt dla Klientów indywidualnych, pragnących zbudować estetyczną i przejrzystą wizytówkę internetową, oraz małych i średnich podmiotów gospodarczych, niemogących pozwolić sobie na korzystanie z usług dużych biur projektowych.
  Korzystając z naszej usługi, zaoszczędzą Państwo pieniądze oraz będą Państwo mieli gwarancję całkowitej poprawności językowej Państwa strony.

    Oferujemy bardzo uczciwą i niską cenę, zatem jeśli nie mają Państwo czasu na samodzielne tworzenie strony, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.


Na życzenie Klienta zrzekamy się wszelkich praw 
autorskich do projektu: zadowolony Klient może się
 pochwalić, że stronę zbudował zupełnie sam!

    Szczegółowy cennik usług

    Zobaczcie Państwo niektóre z naszych prac

    Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszych stron internetowych. Po kliknięciu na zdjęcie stronę można zobaczyć w powiększeniu. Klikając na tytuł pod zdjęciem, zostaną Państwo przekierowani bezpośrednio na daną stronę.  

    Bordowo-beżowy ład i porządek
    Złoto-czekoladowy ład i porządek
  Poważna dostojna zieleń z granatem
    Poważna dostojna zieleń z granatem
    Czarno-biało-beżowa klasa i elegancja
    Czarno-biało-beżowa klasa i elegancja
    Czarno-biało-beżowa klasa i elegancja
    Subtelny chłodny profesjonalizm i czystość
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW